L41EN-A24-2113 Visual Communications Company - VCC
41Series.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: LED PANEL INDICATOR 24V AMBER
Packaging: Bulk
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Amber
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm)
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.54mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PANEL INDICATOR 24V AMBER, Packaging: Bulk, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Amber, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm), Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.54mm Dia.