L717DA15P1BON Amphenol ICC (Commercial Products)
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).