L717DA15PAM4VF2 Amphenol ICC (Commercial Products)
l717dxxxpam4vf2.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: DSUB, MACHINED SIGNAL 7.5A, RIGH
Packaging: Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.10mm, Cnt Tail 0.6mm, 15 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, Flash Gold, 4-40 Removable Front Screwlock With 4-40 Threaded Rear Nut, Metal R/A Bracket (Length 13.2m.
Інші пропозиції L717DA15PAM4VF2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L717DA15PAM4VF2 Виробник : Amphenol Commercial Products l717dxxxpam4vf2.pdf D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.10mm, Cnt Tail 0.6mm, 15 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, Flash Gold, 4-40 Removable Front Screwlock With 4-40 Threaded Rear Nut, Metal R/A Bracket (Length 13.2m