L717DA15PCVF2 Amphenol ICC (Commercial Products)
l717dxxxpcvf2.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: DSUB, MACHINED SIGNAL 7.5A, RIGH
Packaging: Tray
Написати відгук
D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.10mm, Cnt Tail 1.02mm, 15 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, Flash Gold, 4-40 Removable Front Screwlock With 4-40 Threaded Rear Nut, Without Bracket&Boardlock.
Інші пропозиції L717DA15PCVF2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L717DA15PCVF2 Виробник : Amphenol Commercial Products l717dxxxpcvf2.pdf D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.10mm, Cnt Tail 1.02mm, 15 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, Flash Gold, 4-40 Removable Front Screwlock With 4-40 Threaded Rear Nut, Without Bracket&Boardlock