L717DAH15PARM6
L717DAH15PARM6 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors D-SUB
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Backset Spacing: 0.319" (8.10mm).
Інші пропозиції L717DAH15PARM6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L717DAH15PARM6 Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Board Side (4-40)
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Backset Spacing: 0.319" (8.10mm)