L717DB25PAM4B Amphenol Commercial Products
l77dfd50s-1395779.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined signal 7.5A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=14.84mm, Cnt Tail 0.6mm, 25 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, Flash Gold, 3.1mm (.122 in) Clear Hole, Metal R/A Bracket Without Boardlock
Написати відгук