L717DB25PV
L717DB25PV Amphenol ICC (Commercial Products)
M012_2006_DragonFly.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L717DB25PV L717DB25PV Виробник : Amphenol Commercial Products M012_2006_DragonFly.pdf D-Sub Standard Connectors Dsub, Machined Pin 7.5A, Straight PCB Thru Hole, Cnt Length=2.4mm (.095in), Cnt =1.02mm (.040in), 25 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, Flash Gold, 3.1mm (.122in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock