L74A52-4-10-2WX
L74A52-4-10-2WX Dantona Industries
l74a52-4-10-2wx
Виробник: Dantona Industries
Description: BATTERY PACK LI-ION 7.4V 18650
Packaging: Box
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 5.2Ah
Size / Dimension: 1.40" L x 1.40" W x 2.70" H (35.6mm x 35.6mm x 68.6mm)
Termination Style: Wire Leads with Connector
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Structure: Side to Side, 2 Rows x 2 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Active
Voltage - Rated: 7.4 V
Number of Cells: 4
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Description: BATTERY PACK LI-ION 7.4V 18650, Packaging: Box, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 5.2Ah, Size / Dimension: 1.40" L x 1.40" W x 2.70" H (35.6mm x 35.6mm x 68.6mm), Termination Style: Wire Leads with Connector, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Structure: Side to Side, 2 Rows x 2 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 7.4 V, Number of Cells: 4.