L75R-Y12-2216 Visual Communications Company - VCC
75Series.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: LED PNL IND YELLOW WIRE LEADS
Packaging: Bulk
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Lens Color: Yellow
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.38" (9.65mm)
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND YELLOW WIRE LEADS, Packaging: Bulk, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Lens Color: Yellow, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.38" (9.65mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.