L77DB25S
L77DB25S Amphenol ICC (Commercial Products)
io_d_sub_sd_screw_machined.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Kontakte beschichtet mit Gold über Nickel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Messing
isCanonical: Y
Ausführung: Buchse
Steckverbindermontage: Kabelmontage
usEccn: EAR99
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Anzahl der Kontakte: 25Kontakt(e)
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DB
Produktpalette: 17D
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Lötkelch
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
SVHC: Lead (25-Jun-2020)
на замовлення 192 шт:
L77DB25S L77DB25S Виробник : FCI l77dxxxs.pdf D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, , Machined Signal 7.5A, Straight Solder Cup, 25 Position Receptacle, Bright Tin Shell, Flash Gold, 3.1mm (.122in) Clear Hole
товару немає в наявності
L77-DB25S Виробник : Amphenol Код виробника: L77DB25S CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP Група товару: Розніми D-SUB, SCSI, Centronics Од. вим: шт