L777HDA26PD1CO3R
L777HDA26PD1CO3R Amphenol Commercial Products
Amphenol_11062018_LxxxHD-1501168.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub High Density Connectors Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.89mm (.350"), 26 Pin, 0.38um (15u in) Gold, M3 Rear Threaded Insert, Without Boardlock
Написати відгук