L777HDB44PD1CO4F
L777HDB44PD1CO4F Amphenol Commercial Products
Amphenol_11062018_LxxxHD-1501168.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub High Density Connectors Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.89mm (.350"), 44 Pin, 0.38m (15 in) Gold, 4-40 Front Screwlock, Without Boardlock
Написати відгук