L777HDD78PD1CH3F
L777HDD78PD1CH3F Amphenol Commercial Products
Amphenol_11062018_LxxxHD-1501168.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub High Density Connectors Dsub, Stamped Signal 3A, Right Angle PCB Thru Hole, FP=8.89mm (.350"), 78 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 0.38m (15 in) Gold, M3 Removable Front Screwlock, Ground Tab with Boardlock
Написати відгук