L777TSA15POL2
L777TSA15POL2 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole Low Profile, Height=6.02mm(.237in), 15 Pin, Bright Tin Shell+Grounding Dimples, 0.38m(15 in) Gold, 3.05mm (.120in) Clear Hole
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук