L78L33ABU
L78L33ABU ST
l78l33abu.pdf
Код товару: 41744
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: ST
Корпус: SOT-89
Uin, V: 30 V
Uout,V: 3,3 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: -40...125°C
у наявності 162 шт:
149 шт - склад
13 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
L78L05ABUTR
Код товару: 24972
78L00 series.pdf
L78L05ABUTR
Виробник: ST
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: SOT-89
Uin, V: 30 V
Uout,V: 5 V
Iout,A: 0,1 A
Udrop, V: 1,7 V
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: -40...125°C
товару немає в наявності
Кількість Ціна
CD40106BM96
CD40106B.pdf
CD40106BM96
Виробник: TI
Мікросхеми > Логіка
Корпус: SOIC-14
Опис: Inverters Hex Schmitt Trigger
Монтаж: SMD
Живлення,V: 3,0...18 V
T°C: -55...+125°C
у наявності: 182 шт
131 шт - склад
50 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
100pF 50V NP0 5% 0805 4k/reel (C0805N101J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 0805
Ємність: 100 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
319 шт - РАДІОМАГ-Львів
59 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 20
33nF 50V X7R 10% 0805 4k/reel (C0805B333K500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
X7R_X5R.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 33 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Мінімальне замовлення: 30
KX-3H 4.0 MHz (20pF, 30PPM) (кварцовий резонатор)
KX-3H.pdf
Виробник: Geyer/Strong
Кварцові резонатори, генератори, фільтри і т.п. > Резонатори і генератори
Частота, Hz: 4 MHz
Корпус: HC-49/U3H-човник (ATS-49/U)
Тип: Резонатор кварцовий
Навантажувальна ємність: 20 pF
Стабільність при 25°C: +/-30ppm