L8S23-500BLU
L8S23-500BLU CompuCablePlusUSA
L8S23-500BLU%20Drawing.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: CAT8 S/FTP 4P 23AWG 40Gbps 2KMHz
Packaging: Spool
Length: 300.0' (91.4m)
Wire Gauge: 23 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Jacket (Insulation) Diameter: 0.323" (8.20mm)
Usage: Industrial, Network
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0236" (0.600mm)
Conductor Material: Copper
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
Voltage: 300 V
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAT8 S/FTP 4P 23AWG 40Gbps 2KMHz, Packaging: Spool, Length: 300.0' (91.4m), Wire Gauge: 23 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Jacket (Insulation) Diameter: 0.323" (8.20mm), Usage: Industrial, Network, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0236" (0.600mm), Conductor Material: Copper, Jacket Color: Blue, Part Status: Active, Voltage: 300 V.