L90AS12W
Код товару: 58578
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L90AS12W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L90AS-12W Виробник : Rayex 12VDC, 30A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 30A; max.240VAC
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPST-NO
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 30A
Switched voltage: max. 30V DC; max. 240V AC
Relay variant: power
Manufacturer series: L90
Mounting: PCB
AC contacts rating @R: 30A / 240V AC
Coil resistance: 155Ω
Contact material: AgCdO
Leads: for PCB
DC contacts rating @R: 20A / 30V DC
Coil power consumption: 0.9W
Contact resistance: 50mΩ
Operate time: 15ms
Mechanical durability: 10000000 cycles
Release time: 15ms
Electrical life: 100000 cycles
Operating temperature: -55...85°C