L936C1-25
L936C1-25 HAGER
Виробник: HAGER
Category: Other Fuses
Description: Fuse: fuse; 25A; 400VAC; gG; cylindrical,industrial; 9x36mm
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: gG
Fuse size: 9x36mm
Current rating: 25A
Rated voltage: 400V AC
Breaking capacity: 100kA
Kind of fuse: cylindrical; industrial
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис L936C1-25 HAGER
Category: Other Fuses, Description: Fuse: fuse; 25A; 400VAC; gG; cylindrical,industrial; 9x36mm, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gG, Fuse size: 9x36mm, Current rating: 25A, Rated voltage: 400V AC, Breaking capacity: 100kA, Kind of fuse: cylindrical; industrial.