LABC14-12V
LABC14-12V Volgen + Furuno
LABC14-12V.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: BATT CHARGER DESKTOP 14.5V 800MA
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 3.19" L x 2.01" W x 1.10" H (81.00mm x 51.00mm x 28.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 100 ~ 240VAC
Type: Desktop
Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Battery Chemistry: Lead Acid
Voltage - Nominal: 14.5V
Charge Current - Max: 800mA
Number of Cells: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 14.5V 800MA, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 3.19" L x 2.01" W x 1.10" H (81.00mm x 51.00mm x 28.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 100 ~ 240VAC, Type: Desktop, Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female, Battery Chemistry: Lead Acid, Voltage - Nominal: 14.5V, Charge Current - Max: 800mA, Number of Cells: 1.