Продукція > E-SWITCH > LAKOAV11HGRNGRN
LAKOAV11HGRNGRN E-Switch
LA.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 8A (AC), 6A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Green
Illumination Voltage (Nominal): 6 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Green
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 24 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 8A (AC), 6A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Green, Illumination Voltage (Nominal): 6 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Green, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 24 V.
Інші пропозиції LAKOAV11HGRNGRN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LAKOAV11HGRNGRN LAKOAV11HGRNGRN Виробник : E-Switch ESCH_S_A0000557233_1-2544942.pdf Pushbutton Switches 8A 125VAC Momentary Socket