LAL04SK102K Taiyo Yuden
LA(L,N,P) Axial Leaded Inductors.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 1MH 100MA 14 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 14Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 1.4MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 100MA 14 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 14Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 1.4MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 100 mA.