LAMP-E10/24/50
Код товару: 148665
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LAMP E10/24/50 LAMP E10/24/50 Виробник : BRIGHTMASTER Category: Miniature light sources
Description: Filament lamp: miniature; E10; 24VDC; 50mA; Bulb: cylindrical; 1.2W
Power: 1.2W
Kind of bulb: cylindrical
Kind of handle: E10
Type of lamp: miniature
Diameter: 10mm
Length: 28mm
Current rating: 50mA
Operating voltage: 24V DC