Продукція > ONPOW > LAS1-AGQ-M-220V
LAS1-AGQ-M-220V
LAS1-AGQ-M-220V ONPOW
Category: Panel Sound Signalling Devices
Description: Signaller: sound; 80dB; Illumin: none; IP50; Ø19mm; 1÷10mm; 220VAC
IP rating: IP50
Mounting hole diameter: Ø19mm
Body colour: silver
Power: 0.36W
Supply voltage: 220V AC
Operating temperature: -20...55°C
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Panel Sound Signalling Devices, Description: Signaller: sound; 80dB; Illumin: none; IP50; Ø19mm; 1÷10mm; 220VAC, Type of signaller: sound, Sound level: 80dB, Illumination: none, IP rating: IP50, Mounting hole diameter: Ø19mm, Panel thickness: 1...10mm, Leads: screw terminals, Body material: stainless steel, Body colour: silver, Power: 0.36W, Supply voltage: 220V AC, Operating temperature: -20...55°C.