Продукція > ONPOW > LAS1-AGQ-M-24V
LAS1-AGQ-M-24V
LAS1-AGQ-M-24V ONPOW
Category: Panel Sound Signalling Devices
Description: Signaller: sound; 80dB; Illumin: none; IP50; Ø19mm; 1÷10mm; 360mW
IP rating: IP50
Mounting hole diameter: Ø19mm
Body colour: silver
Power: 0.36W
Supply voltage: 24V DC
Operating temperature: -20...55°C
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Category: Panel Sound Signalling Devices, Description: Signaller: sound; 80dB; Illumin: none; IP50; Ø19mm; 1÷10mm; 360mW, Type of signaller: sound, Sound level: 80dB, Illumination: none, IP rating: IP50, Mounting hole diameter: Ø19mm, Panel thickness: 1...10mm, Leads: screw terminals, Body material: stainless steel, Body colour: silver, Power: 0.36W, Supply voltage: 24V DC, Operating temperature: -20...55°C.