LAS11001J
LAS11001J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 1K Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук