LAS116R2H
LAS116R2H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 16.2 Ohm 3% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук