LAS12051J
LAS12051J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 2.05K Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук