LAS120R5H
LAS120R5H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 20.5 Ohm 3% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук