LAS122R1H
LAS122R1H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 22.1 Ohm 3% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук