LAS12R70F
LAS12R70F IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 2.7 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук