LAS13011H
LAS13011H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 3.01K Ohm 3% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук