LAS13R74F
LAS13R74F IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 3.74 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук