LAS15231F
LAS15231F IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 5.23K Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук