LAS152R3J
LAS152R3J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 52.3 Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук