LAS156R2F
LAS156R2F IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 56.2 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук