LAS15R11J
LAS15R11J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 5.11 Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук