LAS15R23H
LAS15R23H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 5.23 Ohm 3% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук