LAS161R9J
LAS161R9J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 61.9 Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук