LAS163R4J
LAS163R4J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 63.4 Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук