LAS16R34F
LAS16R34F IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 6.34 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук