LAS17R32F
LAS17R32F IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 7.32 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук