LAS17R50H
LAS17R50H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 7.5 Ohm 3% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук