LAS182R5H
LAS182R5H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 82.5 Ohm 3% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук