LAS18R25J
LAS18R25J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 8.25 Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук