LAS1R301J
LAS1R301J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 0.301 Ohm 5% 1W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук