LAS3-15R0-J-TR2000
LAS3-15R0-J-TR2000 IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 15 Ohm 5% 2W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук