LAS31020F
LAS31020F IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 102 Ohm 1% 2W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук