LAS310R7J
LAS310R7J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 10.7 Ohm 5% 2W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук