LAS31180J
LAS31180J IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 118 Ohm 5% 2W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук