LAS311R3H
LAS311R3H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 11.3 Ohm 3% 2W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук